Adyen n v. przelew na konto, co to takiego? Wyjaśniamy!

Dotąd w wielu organizacjach kanały sprzedaży siedziały w różnych silosach technologicznych i w różnych silosach organizacyjno-kulturowych. Oczywiście, chcemy mieć dopasowanych klientów, bo zależy nam na długoterminowej współpracy. Dokonujemy segmentacji wedle tego, które branże mogą najbardziej skorzystać na naszej współpracy. Na przykład handel detaliczny – dla tego sektora to duża korzyść, bo bez sprzedaży online jest obecnie coraz ciężej. Czas COVID-19 jest fatalny dla handlowców, ale korzystają na nim firmy, które działają online. Co więcej, wielu przedsiębiorców adaptuje się do nowej rzeczywistości i to stanowi dla nas kolejny powód do otwierania nowych biur.

Nie pobieramy opłat miesięcznych, opłat konfiguracyjnych, opłat integracyjnych ani opłat za zamknięcie. Mamy ustaloną minimalną wartość faktury w zależności od branży lub modelu biznesowego. Aby uzyskać więcej informacji, porozmawiaj z członkiem naszego zespołu sprzedaży.

Podpis biometryczny – bezpieczne rozwiązanie dla firm

Klienci dokonujący transakcji w jej sklepie internetowym, mogą np. Dzięki temu, że dane płatności zapisano w programie, firma może w ciągu sekundy zrealizować zwrot na kartę, którą wykorzystano do transakcji, bez potrzeby jej okazywania. Dba o bezpieczeństwo swoich klientów i ich transakcji.

  • Sam fakt możliwości rozpoznawania transakcji daje dodatkowy lewar marketingowy i lojalnościowy.
  • Mamy ustaloną minimalną wartość faktury w zależności od branży lub modelu biznesowego.
  • Do obsługi swoich płatności, dlatego nazwa tej firmy może pojawić się na wyciągu bankowym zamiast nazwy sklepu, w którym dokonano zakupu.
  • Dla przykładu Grupa CCC historycznie była gigantem na rynku sklepów fizycznych, a dzisiaj ponad 50% proc.
  • Sprzedawca, od którego dokonałeś zakupu, będzie w stanie pomóc ci w rozwiązaniu problemu.
  • Dowiedz się, jak pomagamy najbardziej znanym firmom na świecie.

I wiedzę, na temat tego jak lubią kupować klienci. Każdy model biznesowy wiąże się ze specyficznymi wyzwaniami. Dowiedz się, w jaki sposób Adyen pomaga markom w dalszym rozwoju. Chroń swoją firmę, wykrywając oszustwa i reagując na nie bez wpływu na uczciwych kupujących.

Przesyłki OLX – weryfikacja danych

Nie wiesz, która metoda płatności jest dla Ciebie odpowiednia? Przejdź do naszego eksploratora metod płatności. Za każdą transakcję pobieramy stałą opłatę manipulacyjną + opłatę określoną ze względu na metodę płatności . Pozostałe produkty Adyen są wyceniane osobno. Sam fakt możliwości rozpoznawania transakcji daje dodatkowy lewar marketingowy i lojalnościowy.

Nowa metoda umożliwia kupującym online pominięcie etapu wpisywania danych karty i płatność za pomocą kilku kliknięć. W komunikacie czytamy, że nowe biuro podkreśla obecność firmy w CEE, którą dodatkowo ugruntowuje regionalny hub w Warszawie. W Europie wynoszą około 0,3-0,4%, a w USA 2%. mięso zwierząt nieoszligowanych przed ubojem musi Cennik Interchange++ przekazuje te opłaty bezpośrednio Tobie, zapewniając większą przejrzystość i ogólnie niższe opłaty. Z Jakubem Czerwińskim, wiceprezesem Adyen na rynek środkowo-europejski omawiamy trendy w sektorze e-handlu, a także bolączki, z jakimi obecnie mierzą się sprzedawcy.

Twórz doskonałe doświadczenia klientów, wykorzystując dane ze wszystkich kanałów. Poznaj stabilną platformę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu i potrzeb Twojego klienta. Pamiętaj, że ze względu na obowiązujące przepisy prawa będziemy potrzebować od błąd handlowy: dlaczego większość przedsiębiorców może zrobić Ciebie kilku danych do weryfikacji. Jak wcześniej wspomniałem, w skład czołowego holenderskiego indeksu wchodzi 25 najbardziej płynnych spółek z Euronext Amsterdam. Holenderska giełda, w obecnej formie jako Euronext Amsterdam, istnieją od 2000 r.

Pełna obsługa płatności online

Wykorzystują nowoczesne metody ochrony danych, takie jak szyfrowanie i tokenizację, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji płatniczych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje dane są chronione podczas dokonywania transakcji za pośrednictwem tej platformy. Interchange++ to model wyceny, który dokładnie śledzi stawki Interchange i opłaty systemowe w całym łańcuchu transkacji.

Nie wszystkie firmy w Polsce byłyby gotowe na podobny krok. Dla przykładu Grupa CCC historycznie była gigantem na rynku sklepów fizycznych, a dzisiaj ponad 50% proc. Patrzymy więc na to, jakie wyzwania i problemy firm możemy rozwiązać, a następnie szukamy handlowców, którzy do tego pasują. Oczywiście, na skutek tego na wielu rynkach staliśmy się lokalnym graczem, ale zaczynamy od tego, z kim mamy dobre dopasowanie. Badamy różne branże i to, jak możemy im służyć.

Oznacza to, że jesteśmy w stanie obliczyć koszt każdej płatności jeszcze przed jej zakończeniem. Dzięki temu, nie tylko wiesz, jaką kwotą możesz obciążyć swoich klientów, ale także masz pełny wgląd w proces i możesz dokładnie zobaczyć, ile płacisz za każdą transakcję. Każda transakcja to tak naprawdę plik danych. Przenosimy 100 zł z rachunku bankowego Jana Nowaka na rachunek bankowy firmy, która właśnie sprzedała mu produkty. Jako procesor płatności, przekazujemy je sprzedawcy mówiąc „jeżeli kiedykolwiek w przyszłości zobaczysz ten sam ślad w innym miejscu, będziesz wiedział, że chodzi o tego samego klienta”. Połącz dane płatności online i offline w ramach jednego systemu.

Mimo wszystko, czy pandemia jakoś wpłynęła na proces otwierania biura w Polsce?

Proces kupowania kosmetyków bezpośrednio na ich stronie internetowej przetwarzany jest przez Adyen., Kupując produkt w sklepie fizycznym, zobaczymy terminale Adyen. Aplikacja mobilna marki również korzysta z rozwiązań Adyen w momencie płatności. Dzięki temu sklep jest w stanie zbierać wszystkie poszczególne kawałki informacji w jednym miejscu – tym miejscem jest w ich wypadku CRM. My dostarczamy im dane w postaci raportów, które firma agreguje i umieszcza w swoim systemie, gdzie przechowuje informacje o każdej transakcji. Łącząc wszystkie dane, które od nas otrzymują, są w stanie zobaczyć, w jaki sposób konkretny klient wchodzi w interakcję z ich marką. Jeśli na wyciągu bankowym widzisz nazwę „Adyen”, ale nie masz pewności, który sprzedawca obciążył twoje konto, istnieje możliwość zidentyfikowania go.

Korzyści płynące ze stosowania rozwiązań płatniczych opartych na pojedynczej platformie

Token będzie schowany głęboko w systemach, ale będzie przypisany do użytkownika. W świecie metawersum tokeny odegrają olbrzymią rolę, bo płatności staną się kluczową częścią całego doświadczenia. To, czy pod spodem będziemy wykorzystywać transfery bankowe karty kredytowe, czy inne metody płatności, to już tylko przyszłość nam pokaże.

To oznacza, że gdy wchodzimy do Polski, to wszystkie innowacyjne rozwiązania, o które wcześniej prosili nas klienci z innych krajów, stają się od razu dostępne tu na miejscu. Nie zrobilibyśmy również projektu na miarę dla jednego klienta tylko po to, by podnieść indeks s&p 500 i zbliża się cały czas przychody czy zysk jednorazowo w danym roku. Bo nie interesuje nas wynik jednoroczny, tylko stworzenie firmy, która długofalowo radzi sobie doskonale na rynku. Dystansujemy się od krótkoterminowych projektów i w ten sposób stworzyliśmy unikalną platformę.

Pracujemy również z MŚP, obecnie wciąż to rozwijamy. W kwestii przychodów, MŚP nadal odpowiadają jednak za ich skromną część. I podobnie widzimy naszą działalność w Polsce. Ekosystem danych Adyen pozwala odkryć nowe możliwości rozwoju Twojej firmy. Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności Adyen i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w jej ramach.

Weryfikacja danych pozwala na sprawdzenie, czy jesteś właścicielem konta i zapewnia bezpieczeństwo transakcji – obowiązuje każdego, kto sprzedaje z Przesyłką OLX. Klientów oczekuje od swoich ulubionych sklepów szytych na miarę rabatów, a co czwarta firma nie nagradza lojalności klientów. Nasza platforma jest gotowa na przyszłe wyzwania i obsługuje wszystkie globalne oraz preferowane lokalnie metody płatności, zapewniając ochronę przed oszustwami. Zaoferuj swoim klientom wszystkie preferowane przez nich metody płatności za pomocą jednej integracji. Czyli przykładowo mamy klienta w sklepie fizycznym i nagle wiemy, że on do nas wraca przez aplikację w telefonie i złożone zamówienie online?

Najnowsze rozwiązania techniczne, dostosowane do potrzeb każdego klienta. Zoptymalizowane rozwiązanie POS obejmujące interfejs Terminal API umożliwia integrację systemów POS firmy Adyen z Twoim terminalem płatniczym. Nasza platforma w pełni obsługuje model Unified Commerce. Dzięki terminalom POS, rozwiązaniom e-commerce, mechanizmom zapobiegania oszustwom i wykorzystaniu informacji o klientach, gwarantujemy bezproblemową realizację płatności. Istnieje technologia pozwalająca zidentyfikować klienta nie tylko na podstawie numeru karty, ale również pozostałych urządzeń z jakich korzysta przy dokonywaniu płatności.

W tej sytuacji mieliśmy małą przewagę w postaci otwarcia biura w Chinach, które jako pierwsze wróciło do pracy po lockdownie. Z Chin wiemy, że kupcom bardzo podobało się to, że byliśmy dostępni, działaliśmy i wspieraliśmy ich. Naszą strategią na pandemię było zapewnienie ich, że wyjdziemy z tego silniejsi. By to osiągnąć, musimy wspierać handlowców i stale dostosować się do sytuacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *